وانت بار بین شهری با استعلام هوشمند قیمت

باریکا بهترین خودروها و مجرب‌ترین رانندگان و نیروهای حمل و نقل را در اختیار متقاضیان خودرو قرار می‌دهد. وانت بارها برای محموله‌هایی با ابعاد کوچکتر، برای ترددهای شهری و برون شهری گزینه مناسبی برای ارسال بار است. در صورت کرایه خودرو از جمله وانت بار بین شهری از باریکا از خدمات زیر بهره مند خواهید شد:

استعلام آنلاین قیمت

مشاوره رایگان

انتخاب خودروی حمل بار

کمترین هزینه و کرایه بار

بررسی سلامت و ایمنی خودرو قبل از بارگیری

خدمات تخصصی بسته بندی و بارگیری

رانندگان مجرب و کارآزموده

صدور بیمه نامه برای وانت بار بین شهری

امکان رصد آنلاین سفارش

پشتیبانی ۲۴ ساعته

استعلام قیمت

قیمت منصفانه و راهکاری هوشمندانه در صنعت حمل و نقل
با استفاده از باریکا قیمت ارسال بار به هر نقطه را مشاهده کنید

برای جستجو حداقل 2 حرف وارد کنید

برای جستجو حداقل 2 حرف وارد کنید

نوع وسیله نقلیه

ویژگی وسیله نقلیه

نوع بار

شماره موبایل

وزن بار

ارزش بار ( تومان )

تاریخ بارگیری

نام

نام خانوادگی

truck

وانت بار بین شهری

تقاضای زیاد وانت بار بین شهری آن را به یکی از پرطرفدارترین وسایل حمل و نقل به صورت درون شهری و برون شهری تبدیل کرده است. استهلاک پایین وانت بار، تردد راحت تر نسبت به بقیه خودروها و امکان حمل انواع کالا باعث استقبال شرکت‌‌ها و افراد از آن شده است. وانت بار برای مقاصد وجابجایی انواع اسباب و اثاثیه منزل و ادارات بخصوص محموله‌‌های حساس تر مناسب است.

حمل و نقل بار بصورت برون شهری، برای انتقال بار از یک شهر به شهر دیگری انجام می‌‌گیرد. مثلا بار از تهران به شهرهای دیگر مانند شیراز، تبریز و .... ارسال می‌‌شود. انواع وانت بارها با پیکربندی‌‌های متنوع دارای ساختار مقاوم و هزینه‌‌های نگهداری پایین هستند. به همین دلیل می‌توان به عنوان گزینه‌ای مناسب برای حمل بار برون شهری بر روی وانت بارها حساب کرد.

در باریکا حمل کالا در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت در انتقال محموله‌‌های کم حجم و سبک توسط وانت بارها انجام می‌شود. باریکا وانت بار بین شهری را به عنوان یک خودرو کارآمد با کمترین هزینه‌ها در جابجایی بار در شهرهای مختلف در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

ارسال بار با وانت بار بین شهری

وانت بارها با توجه به ابعاد کوچکتری که نسبت به کامیون‌‌ها و حتی نیسان بارها دارند برای حمل کالا در سریعترین زمان ممکن و رفع نیازهای فوری مشتریان مناسب است. در شهرهای بزرگ و صنعتی برای مقاصدی که منع تردد برای کامیون‌‌ها وجود دارد با توجه به نوع و حجم بار، وانت بار را انتخاب می‌کنند. وانت بار‌‌ها قادر به جابجایی بار بالای نیم تن نیستند.

وانت‌‌ها علاوه بر اتاق باربری روباز، مسقف هم هستند، بنابرین بارهایی که نیاز به پوشش دارند را می‌توان با آن‌‌ها به مقصد رساند. بارهایی که سنگین هستند مثل یخچال و فریزر، مبل و... را با وانت بارها جابجا می‌کنند تا بتوان راحت‌تر آن‌ها را بارگیری و تخلیه کرد.

بطورخلاصه با توجه به ابعاد وانت پیکان و ظرفیت باری پیکان وانت انواع اسباب و لوازم صنعتی ، تجاری و شخصی را با

ظرفیت حدود نیم تن

و

ابعاد حدود ۱۵۰ متر طول و عرض آن ۱۳۰ متر

می‌توان با وانت بار ارسال کرد.,

باریکا با کمترین قیمت باربری وانت بار بین شهری و تحت پوشش بهترین بیمه نامه‌ها، امکان ارسال انواع محموله‌ها را بصورت بین شهری، همه روزه و برای همه شهرهای کشور ایجاد می‌کند و شما می‌توانید از خدمات حرفه ای و ارزان و باکیفیت باریکا بهره مند شوید.

شما می‌توانید با مراجعه به سامانه هوشمند باریکا انواع ماشین‌های حمل بار مانند وانت بار و نیسان بار را بصورت شهری و بین شهری از هر نقطه کشور در اختیار داشته باشید.

خدمات باریکا در ارسال وانت بار بین شهری

باریکا بهترین خودروها و مجرب‌ترین رانندگان و نیروهای حمل و نقل را در اختیار دارد. وانت بارها برای تردد در شهرها محدودیت‌های تردد کامیونها را ندارد بنابرین برای محموله‌هایی با ابعاد کوچکتر گزینه مناسبی برای ارسال بار است. در صورت کرایه وانت بار از باریکا از خدمات زیر نیز بهره مند خواهید شد.

درخواست وانت بار بین شهری در باریکا

مشاوران باریکا همیشه آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما و معرفی خدمات باریکا هستند. کافیست با باریکا به عنوان تخصصی‌ترین سامانه آنلاین خدمات حمل‌ و‌ نقل کالا در سراسر ایران تماس بگیرید، ابعاد و نوع بار خود را بیان کنید و خودرو مناسب حمل و نقل بار را درخواست کنید. نیسان یا وانت سفارشی شما علاوه بر نیروی متخصص در اسرع وقت برای بارگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

متخصصین باریکا در کنار شما هستند تا بهترین خدمات را در کمترین زمان و بصرفه ترین هزینه ممکن دریافت کنید. نوع بار و مبدا و مقصد را با باریکا درمیان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم. برای درخواست و استفاده از وانت باری بین شهری، شماره باریکا را همیشه به یاد داشته باشید.

phone1
phone1
اپلیکیشن و سامانه هوشمند حمل بار بین شهری باریکا

براحتی و با دانلود اپلیکیشن باریکا میتوانید از امکانات مختلفی که سامانه بین شهری باریکا ارایه می دهد استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن مشتریان باریکا

دانلود اپلیکیشن رانندگان باریکا

ابعاد و ظرفیت وانت بار

آشنایی با ابعاد و ظرفیت بار و وانت بار به شما کمک می‌کند تا محموله‌هایی که امکان جابجایی با وانت بار را دارند را بشناسید.

بطورخلاصه با توجه به ابعاد وانت پیکان و ظرفیت باری پیکان وانت انواع اسباب و لوازم صنعتی ، تجاری و شخصی را با ظرفیت حدود نیم تن و ابعاد حدود ۱۵۰ متر طول و عرض آن ۱۳۰ متر می‌توان با وانت بار ارسال کرد.

بیمه نامه برای وانت بار بین شهری

صدور بیمه نامه پس از بارگیری وانت بار بین شهری یکی از مهم ترین فاکتورهای ارسال بار است. در طول مسیر بخصوص اگر مسیر صعب العبوری باشد خطرات و حوادث زیادی ممکن است اتفاق بیفتند. بیمه نامه باربری خیال شما را از خسارات احتمالی راحت می‌کند.

بیمه بدنه وانت بار درصورت حوادثی مثل سرقت، آتش سوزی، تصادف، واژگونی و... راننده را حفظ می‌کند. بیمه مسئولیت، خودرو وانت بار و بار موجود در آن را تحت پوشش قرار می‌دهد.

یک شرکت باربری معتبر بر اساس قوانین لزوم صدور بیمه موجود بار را بیمه می‌کند و هزینه بیمه وانت را از مشتری می‌گیرد. هزینه بیمه وانت بار معمولا به نوع بار، ارزش محموله، سابقه رانندگی، و نوع بیمه بستگی دارد. شرکت‌‌های بیمه‌‌ها موظفند خسارت وارد شده را با پرداخت هزینه‌‌های وارد شده جبران کنند.

بیمه شخص ثالث و بیمه رانندگان وانت بار، برای رانندگان شهری و بین شهری اهمیت زیادی دارد و هدف آن حمایت از رانندگان برای پرداخت هزینه‌‌های تعمیر و تعویض خودرو، هزینه‌‌های جبران بار و هزینه‌‌های پزشکی است. دقت کنید که مواد خام اولیه ، مواد غذایی و اجناس گرانقیمت، مواد آتش زا و مواد منفجره و....... از خدمات بیمه برخوردار نمی‌شوند.

مدت زمان حمل بار بین شهری با وانت

فاصله مبدا تا مقصد مهمترین فاکتور در تعیین زمان حمل بار و رسیدن بار از مبدا به مقصد است. شرایط آب و هوایی، بار کامل یا خرده بار بودن محموله، تجربه و تخصص راننده، میزان صعب العبور بود مسیر، ترافیک موجود در جاده‌ها، توقف‌های احتمالی و ...از عواملی هستند که در محاسبه زمان رسیدن بار به مقصد محاسبه می‌شوند. همه این عوامل بر نرخ کرایه حمل بار نیز موثرند.

وانت بار بین شهری یکی از خدمات باریکا است که با خیال راحت می‌توانید سفارشات ارسال کالای خود به شهرهای مختلف را به آن بسپارید.

تعرفه کرایه باربری وانت بین شهری

نرخ کرایه وانت بین شهری هم مانند بقیه خودروهای ناوگان حمل و نقل، براساس تعرفه سراسری و ضوابط اتحادیه صنف باربری مشخص می‌شود. کرایه وانت بار تفاوت چندانی با نرخ کرایه نیسان بار بین شهری ندارد اما قطعا از نرخ کرایه کامیون و خاور بین شهری کمتر است. محاسبه کرایه بار می‌تواند

طبق تعرفه، توافقی یا برحسب کیلومتر

باشد.

کرایه بر حسب کیلومتر در سال ۱۴۰۳ برای وانت بار برای مسافت‌‌های کمتر از ۲۰۰ کیلومتر به ازای هر کیلومتر ۴۰۰۰ تومان و برای مسافت‌‌های بیشتر حدود ۳۵۰۰ تومان است

کرایه وانت بار بین شهری به عوامل متعددی مانند خدمات دریافتی، مبدا و مقصد، مدت زمان بارگیری، هزینه‌های باربری، روز و زمان ارسال بار، آب و هوای مناطق، تعداد توقف‌‌ها و حجم باربستگی دار . مشاوران باریکا در سریعترین زمان راهنمایی‌‌های مورد نیاز را در زمینه خودرو و نرخ کرایه‌‌های برون شهری به شما ارائه خواهند کرد. عوامل موثر بر نرخ کرایه وانت بار :

فاصله خودرو تا محل بارگیری، هر چقدر بیشتر باشد هزینه ارسال خودرو بیشتر است.

مسافت و فاصله مسیر از مبدا تا مقصد بر حسب کیلومتر، مهم ترین مورد در هزینه وانت بار بین شهری است.

نوع جاده، برای جاده‌های شهری و روستایی و مسیرهای صعب العبور و خاکی کرایه بیشتری در نظر گرفته می‌شود.

هزینه صدور بیمه نامه که با توجه با ارزش بار، در بارنامه قید می‌شود.

محدودیت‌های تردد و ترافیک در جاده‌ها در افزایش کرایه بار تاثیر دارند.

درخواست بکارگیری نیروی خدماتی برای بسته بندی صحیح و اصولی بار و بکارگیری جعبه‌های بسته بندی محکم بر تعرفه شرکت‌‌های باربری اضافه می‌کند.

جایگذاری دقیق در وانت بار و چیدمان صحیح در زمان بارگیری از وظایف کارگران و نیروهای شرکت باربری است که باید حق الزحمه آن‌ها پرداخت شود.

بارهای حساس مثل لوستر، شیشه و ....که نیاز به مراقبت ویژه دارند تا آسیب نبینند و راننده باید با احتیاط و آهسته تر حرکت کند.

اگر در فصلی از سال باشیم که در منطقه ای از کشور نیاز بیشتری به خودرو باشد مانند زمان برداشت محصول، یا شهرهای صنعتی که تردد خودرو برای مواد اولیه و محصولات آن‌‌ها بیشتر است نرخ کرایه‌ها متفاوت خواهد شد.

مراحل ثبت درخواست خدمات باربری با وانت بار

آدرس سایت باریکا یعنی baarika.com را در مرورگر خود تایپ کنید. اگر اپلیکیشن باریکا را نصب کرده اید آن را اجرا کنید. پیشنهاد ما این است که اپلیکیشن مشتریان باریکا را از مایکت دانلود کنید تا در دفعات بعدی به راحتی بتوانید سفاش خود را ثبت کنید.

دکمه ثبت سفارش سریع در پایین صفحه به شما کمک می‌کند تا با کارشناسان باریکا بصورت تلفنی تماس بگیرید و از شرایط و نرخ کرایه ماشین‌های باربری به شهرستان مطلع شوید.

در بالای صفحه دکمه استعلام قیمت را بزنید تا به فرم استعلام قیمت باریکا هدایت شوید.

مبدا و مقصد، نوع وسیله نقلیه (نیسان یا وانت)، ویژگی وسیله نقلیه (روباز یا مسقف)، نوع بار (مواد غذایی، پوشاک، نوشیدنی، اثاثیه ....)، وزن بار و ارزش بار را مشخص کنید تا هزینه کرایه وانت بین شهری یا نیسان بین شهری برای شما تخمین زده شود.

باریکا و تیم پشتیبانی قوی آن با هدف کاهش هزینه‌های حمل بار،ارائه بهترین خدمات و کمترین هزینه کرایه در تمام مراحل حمل و نقل همراه شما خود خواهند بود تا با رصد کالای خود در طول مسیر از سلامت و امنیت کامل بار ارسالی مطمئن شوید.

نظرات و پیشنهادات مشتریان باریکا

مصطفی  سلیمانی ( مدیر حمل و نقل )

با باریکا توانستیم سفارشات خود را با قیمت های مناسب و شفافی تامین ناوگان کنیم

مصطفی سلیمانی ( مدیر حمل و نقل )

احمد قشمی ( مدیر ترابری )

باریکا توانسته تمام ماشین های ارسال شده برای شرکت تک ماکارون، همراه با امکان رصد آنلاین سفارش را فراهم کند

احمد قشمی ( مدیر ترابری )

حسین عباسی (  مدیر لجستیک )

ما با باریکا تمام سفارشات شهری و بین شهری خودمون رو به راحتی و زودترین زمان تامین میکنیم

حسین عباسی ( مدیر لجستیک )

حسین عباسی (  مدیر لجستیک )

ما با باریکا تمام سفارشات شهری و بین شهری خودمون رو به راحتی و زودترین زمان تامین میکنیم

حسین عباسی ( مدیر لجستیک )

مصطفی  سلیمانی ( مدیر حمل و نقل )

با باریکا توانستیم سفارشات خود را با قیمت های مناسب و شفافی تامین ناوگان کنیم

مصطفی سلیمانی ( مدیر حمل و نقل )

احمد قشمی ( مدیر ترابری )

باریکا توانسته تمام ماشین های ارسال شده برای شرکت تک ماکارون، همراه با امکان رصد آنلاین سفارش را فراهم کند

احمد قشمی ( مدیر ترابری )

سوالات متداول

ابعاد بارگیری نیسان = طول 200 سانتی متر = عرض 150 سانتی متر = ارتفاع از کف ماشین 200 سانتی متر است.

ابعاد بارگیری وانت = طول 150 سانتی متر = عرض 130 سانتی متر = ارتفاع از کف ماشین 150 سانتی متر است.

تمام سفارشات به مقدار تعیین شده از صاحبین بار بعد از پرداخت هزینه آن از مبدا بارگیری تا مقصد تخلیه بیمه مسیر و تصادف می باشد که شامل : شیشه - گلدان - آثار هنری - اسناد نمی شود

با تماس با شماره 02171400698 و ارسال پیام داخل چت آنلاین میتوانید از 8 صبح تا ساعت 22 در تمام روزهای هفته تماس و پیام خود را بگذارید

بیجک باربری یا بارنامه یکی از اسناد تجاری مهم است که توسط شرکت‌های حمل و نقل و باربری‌ها برای سفارشات شما صادر می شود

با تماس با تلفن پشتیبانی می توانید در تمام شهر های ایران از نرخ و نحوه این نوع خدمات مطلع بشوید

باریکا در مبادی استان های تهران و البرز خدمات بسته بندی دارد

تمام ناوگان باریکا اعم از نیسان و وانت دارای چادر برزنتی و پلاستیک و پتو می باشد که مانع خیس شدگی ارسال بار شما می شود

باریکا در تمام شهرهای ایران فعالیت دارد و از تمامی مبادی شهرهای ایران به تمامی مقاصد ایران ناوگان وانت و نیسان ارسال میکند

زمان رسیدن ناوگان حداقل ترین زمان 90 دقیقه بعد از ثبت سفارش می باشد

نیسان تا ظرفیت وزن 2000 کیلوگرم میتواند بارگیری کند - وانت تا ظرفیت بار 500 کیلوگرم میتواند بارگیری کند

باریکا در شبکه‌های اجتماعی

باریکا با در اختیار داشتن انواع ماشین حمل بار از قبیل وانت بار و نیسان امکان حمل هر گونه بار را برای شما فراهم می کند تیم پشتیبانی ما نیز در تمام مراحل همراه شما خواهند بود تا از سلامت و ایمنی کالای خود مطمئن شوید.

ارتباط با ما

میدان صنعت - انتهای بلوار پاکنژاد - ابتدای بلوار پیام - خیابان پیوند - کوچه پنجم - پلاک 9 - طبقه دوم

جاده ساوه – نسیم شهر – پایانه حمل و نقل کالا – طبقه دوم

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=370305&Code=GUIagCvydpGZSMQoQJtr

دانلود اپلیکیشن مشتریان باریکا

دانلود اپلیکیشن رانندگان باریکا

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به باریکا میباشد 2022 ©