نیسان بار بین شهری با استعلام هوشمند قیمت

مشاوره رایگان باربری و انتخاب خودرو

ارزان ترین کرایه بار نیسان باری بین شهری

رانندگان مجرب

سلامت دقیق و ایمنی خودرو قبل از بارگیری

خدمات اصولی بسته بندی

بیمه نامه

استعلام قیمت بصورت آنلاین

امکان رصد آنلاین سفارش

پشتیبانی ۲۴ ساعته

استعلام قیمت

قیمت منصفانه و راهکاری هوشمندانه در صنعت حمل و نقل
با استفاده از باریکا قیمت ارسال بار به هر نقطه را مشاهده کنید

برای جستجو حداقل 2 حرف وارد کنید

برای جستجو حداقل 2 حرف وارد کنید

نوع وسیله نقلیه

ویژگی وسیله نقلیه

نوع بار

شماره موبایل

وزن بار

ارزش بار ( تومان )

تاریخ بارگیری

نام

نام خانوادگی

truck

نیسان بار بین شهری

نیسان بار بین شهری یکی از پرطرفدارترین وسیله نقلیه با کمترین استهلاک برای حمل و نقل بار است و به دلیل قدرت بالا در باربری، در ارسال بارهای شهری و بین شهری مورد استقبال افراد و شرکت‌ها قرار می‌گیرد. در شهرهای بزرگ و صنعتی به دلیل حجم بالای ترددها و حمل انواع بار به وسایل نقلیه‌های سبک و سنگین نیاز است. وانت نیسان به عنوان یک خودرو کارآمد با کمترین هزینه‌ها در جابجایی کالا استفاده می‌شود. باریکا باربری نیسان بین شهری از تهران به شهرستان‌ها و خدمات حرفه ای حمل و نقل را ارائه می‌کند.

حمل بار با نیسان بین شهری

حمل بار با نیسان گزینه مناسبی برای انواع بار مانند اسباب، کالاهای تجاری و صنعتی و حتی شخصی است که حجم آن‌ها برای حمل با کامیونت و انواع خاور کم است. نیسان اتاقی محکم دارد و نسبت به خاور کمتر واژگون می شود. اگر برای دریافت یا ارسال بار عجله داشته باشید نیسان چالاک تر است و بهترین گزینه برای حمل بار بین شهری است. انواع بارهایی که حجمی کمتر از ظرفیت یک کامیون دارد را می‌توان با نیسان جابجا کرد. این بارها معمولا شامل اثاثیه منزل و ادارات، مصالح ساختمانی، مواد غذایی، دستگاه‌های صنعتی و انواع کالاهای تجاری از جمله پارچه و منسوجات، میوه و تره بار و... است.

باریکا با کمترین هزینه و تحت پوشش بهترین بیمه نامه‌ها، امکان ارسال انواع محموله‌ها را بصورت بین شهری، همه روزه و برای همه شهرهای کشور را ایجاد می‌کند و شما می‌توانید از خدمات حرفه ای و ارزان و باکیفیت باریکا بهره مند شوید.

در سامانه هوشمند باریکا می‌توانید انواع ماشین‌های حمل بار مانند وانت بار و نیسان بار را بصورت شهری و بین شهری از هر نقطه کشور در اختیار داشته باشید. حمل و نقل بار بصورت برون شهری، برای انتقال بار از یک شهر به خارج از شهری که بار وجود دارد انجام می‌گیرد. مثلا بار از تهران به شهرهای دیگر مانند شیراز، تبریز و .... ارسال می‌شود.

خدمات باریکا در ارسال نیسان بار بین شهری

باریکا بهترین خودروها و مجرب‌ترین رانندگان و نیروهای حمل و نقل را در اختیار دارد. نیسان بارها برای تردد در شهرها محدودیت‌های تردد کامیونها را ندارد بنابرین برای محموله‌هایی با ابعاد کوچکتر گزینه مناسبی برای ارسال بار است. در صورت کرایه نیسان بار از باریکا از خدمات زیر نیز بهره مند خواهید شد.

درخواست نیسان بار بین شهری در باریکا

مشاوران باریکا همیشه آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما و معرفی خدمات باریکا هستند. کافیست با باریکا به عنوان تخصصی‌ترین سامانه آنلاین خدمات حمل‌ و‌ نقل کالا در سراسر ایران تماس بگیرید، ابعاد و نوع بار خود را بیان کنید و خودرو مناسب حمل و نقل بار را درخواست کنید. نیسان یا وانت سفارشی شما علاوه بر نیروی متخصص در اسرع وقت برای بارگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

متخصصین باریکا در کنار شما هستند تا بهترین خدمات را در کمترین زمان و بصرفه ترین هزینه ممکن دریافت کنید. نوع بار و مبدا و مقصد را با باریکا درمیان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم. برای درخواست و استفاده از نیسان باری بین شهری، شماره باریکا را همیشه به یاد داشته باشید.

phone1
phone1
اپلیکیشن و سامانه هوشمند حمل بار بین شهری باریکا

براحتی و با دانلود اپلیکیشن باریکا میتوانید از امکانات مختلفی که سامانه بین شهری باریکا ارایه می دهد استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن مشتریان باریکا

دانلود اپلیکیشن رانندگان باریکا

ابعاد و ظرفیت نیسان بار

آشنایی با

ابعاد و ظرفیت بار نیسان

به شما کمک می‌کند تا محموله‌هایی که امکان جابجایی با نیسان بار را دارند را بشناسید. برای حمل بارهای تا وزن 2 تن نیسان بین شهری گزینه مناسبی است ولی برای بارهای سنگین‌تر باید از خاور استفاده کنید.

بیمه نامه برای نیسان بین شهری

یکی از مهم ترین مواردی که باید در کرایه نیسان بین شهری در نظر گرفته شود بیمه نامه است. یک شرکت معتبر باربری از قانون لزوم صدور بیمه مطلع است. این شرکت‌ها پس از اطمینان از بارگیری صحیح محموله و صدور بارنامه، بار را به ارزش اصلی بیمه می‌کند. با صدور بیمه نامه باربری شرکت‌های بیمه ای متعهد به جبران خسارت‌های احتمالی مانند آتش سوزی، تصادف، واژگونی و ... در طول مسیر و حمل بار خواهند شد.

کلیه کالاهای صنعتی و پزشکی، اثاثیه منزل، مواد خام اولیه ، مواد غذایی و اجناس گرانقیمت مشمول بیمه باربری نمی شوند اما مواد آتش زا و مواد منفجره، احشام، دخانیات، گوشت و مرغ و.... از خدمات بیمه برخوردار نمی شوند.

مدت زمان حمل بار بین شهری با نیسان

فاصله مبدا تا مقصد مهمترین فاکتور در تعیین زمان حمل بار و رسیدن بار از مبدا به مقصد است. شرایط آب و هوایی، بار کامل یا خرده بار بودن محموله، تجربه و تخصص راننده، میزان صعب العبور بود مسیر، ترافیک موجود در جاده‌ها و ...از عواملی هستند که در محاسبه زمان رسیدن بار محاسبه می شوند. همانطور که گفتیم این عوامل برای نرخ کرایه حمل بار نیز موثرند.

باریکا و تیم پشتیبانی قوی آن با با هدف کاهش هزینه‌های حمل بار، بهترین خدمات و هزینه کرایه در تمام مراحل حمل و نقل همراه شما خواهند بود تا با رصد کالای خود در طول مسیر از سلامت و امنیت کامل بار ارسالی مطمئن شوید. نیسان بار بین شهری یکی از خدماتی است که با خیال راحت می‌توانید سفارشات ارسال کالای خود به شهرهای مختلف را به آن بسپارید.

تعرفه کرایه باربری نیسان بین شهری

نرخ کرایه نیسان بین شهری بصورت مشخص و تعرفه سراسری بر اساس ضوابط اتحادیه صنف باربری تعیین می‌شود. نرخ نامه شرکت‌های حمل و نقل و قیمت باربری نیسان بین شهری علاوه بر نرخ مصوب بر اساس عوامل متعددی مانند خدمات دریافتی، روز و زمان مورد نیاز بررسی می‌شود . کارشناسان باریکا در سریعترین زمان بهترین مشاوره را در زمینه نرخ کرایه نیسان برون شهری به شما ارائه خواهند کرد.

فاصله مکان بارگیری از خودرو، بارگیری در خارج از محدوده شهر هزینه بیشتری دارد.

مسافت و فاصله مسیر از مبدا تا مقصد بر حسب کیلومتر، مهم ترین مورد در هزینه نیسان بار بین شهری است.

نوع جاده، برای جاده‌های شهری و روستایی و مسیرهای صعب العبور و خاکی کرایه بیشتری در نظر گرفته می‌شود.

هزینه‌های بیمه ای با توجه با ارزش بار، بیمه نامه باربری در زمان بروز حوادث هزینه جبران خسارات وارد شده به صاحبین بار را پرداخت می‌کند.

محدودیت‌های تردد در جاده‌ها، جاده‌های شلوغ یا یک طرفه یا مسیرهایی که طرح ترافیک است بر سختی حمل و نقل و در نتیجه بر افزایش کرایه تاثیر دارد.

بسته بندی صحیح و استفاده از جعبه‌های متناسب بار که از خسارات آینده و هزینه‌های بیشتر جلوگیری می‌کند.

چیدمان اصولی و جایگذاری دقیق در زمان بارگیری توسط کارگران و نیروهای شرکت باربری که باید دستمزد آن‌ها پرداخت شود.

نوع بار قابل حمل، از جمله حمل بارهای حساس مثل لوستر، شیشه و ....که ممکن است سریعتر آسیب ببینند و راننده باید با احتیاط و آهسته تر حرکت کند.

ماه و زمان از سال، مثلا زمان برداشت محصولات کشاورزی در مناطق مختلف و...نرخ کرایه‌ها متفاوت خواهد شد.

در سال ۱۴۰۳ تعرفه بیمه باربری ۲۰۰۰ تومان به ازای هر یک میلیون تومان ارزش بار، می باشد. برای حمل بار با نیسان به شهرستان با شرکت‌های متعهد و حرفه ای با نیروی متخصص و با تجربه کار کنید تا بروز هرگونه خسارت را مدیریت کنید.

مراحل ثبت درخواست خدمات باربری با نیسان بار

baarika.com را در مرورگر خود تایپ کنید. اگر اپلیکیشن باریکا را نصب کردید آن را اجرا کنید. اگر با خدمات باربری زیاد سرو کار دارید پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن مشتریان باریکا را از مایکت دانلود کنید.

دکمه ثبت سفارش سریع در پایین صفحه به شما کمک می‌کند تا با کارشناسان باریکا بصورت تلفنی تماس بگیرید و از شرایط و نرخ کرایه ماشین‌های باربری به شهرستان مطلع شوید.

در بالای صفحه دکمه استعلام قیمت را بزنید تا به فرم استعلام قیمت باریکا هدایت شوید.

مبدا و مقصد، نوع وسیله نقلیه (نیسان یا وانت)، ویژگی وسیله نقلیه (روباز یا مسقف)، نوع بار (مواد غذایی، پوشاک، نوشیدنی، اثاثیه ....)، وزن بار و ارزش بار را مشخص کنید تا هزینه کرایه نیسان بین شهری یا وانت بین شهری برای شما تخمین زده شود.

نظرات و پیشنهادات مشتریان باریکا

مصطفی  سلیمانی ( مدیر حمل و نقل )

با باریکا توانستیم سفارشات خود را با قیمت های مناسب و شفافی تامین ناوگان کنیم

مصطفی سلیمانی ( مدیر حمل و نقل )

احمد قشمی ( مدیر ترابری )

باریکا توانسته تمام ماشین های ارسال شده برای شرکت تک ماکارون، همراه با امکان رصد آنلاین سفارش را فراهم کند

احمد قشمی ( مدیر ترابری )

حسین عباسی (  مدیر لجستیک )

ما با باریکا تمام سفارشات شهری و بین شهری خودمون رو به راحتی و زودترین زمان تامین میکنیم

حسین عباسی ( مدیر لجستیک )

حسین عباسی (  مدیر لجستیک )

ما با باریکا تمام سفارشات شهری و بین شهری خودمون رو به راحتی و زودترین زمان تامین میکنیم

حسین عباسی ( مدیر لجستیک )

مصطفی  سلیمانی ( مدیر حمل و نقل )

با باریکا توانستیم سفارشات خود را با قیمت های مناسب و شفافی تامین ناوگان کنیم

مصطفی سلیمانی ( مدیر حمل و نقل )

احمد قشمی ( مدیر ترابری )

باریکا توانسته تمام ماشین های ارسال شده برای شرکت تک ماکارون، همراه با امکان رصد آنلاین سفارش را فراهم کند

احمد قشمی ( مدیر ترابری )

سوالات متداول

ابعاد بارگیری نیسان = طول 200 سانتی متر = عرض 150 سانتی متر = ارتفاع از کف ماشین 200 سانتی متر است.

ابعاد بارگیری وانت = طول 150 سانتی متر = عرض 130 سانتی متر = ارتفاع از کف ماشین 150 سانتی متر است.

تمام سفارشات به مقدار تعیین شده از صاحبین بار بعد از پرداخت هزینه آن از مبدا بارگیری تا مقصد تخلیه بیمه مسیر و تصادف می باشد که شامل : شیشه - گلدان - آثار هنری - اسناد نمی شود

با تماس با شماره 02171400698 و ارسال پیام داخل چت آنلاین میتوانید از 8 صبح تا ساعت 22 در تمام روزهای هفته تماس و پیام خود را بگذارید

بیجک باربری یا بارنامه یکی از اسناد تجاری مهم است که توسط شرکت‌های حمل و نقل و باربری‌ها برای سفارشات شما صادر می شود

با تماس با تلفن پشتیبانی می توانید در تمام شهر های ایران از نرخ و نحوه این نوع خدمات مطلع بشوید

باریکا در مبادی استان های تهران و البرز خدمات بسته بندی دارد

تمام ناوگان باریکا اعم از نیسان و وانت دارای چادر برزنتی و پلاستیک و پتو می باشد که مانع خیس شدگی ارسال بار شما می شود

باریکا در تمام شهرهای ایران فعالیت دارد و از تمامی مبادی شهرهای ایران به تمامی مقاصد ایران ناوگان وانت و نیسان ارسال میکند

زمان رسیدن ناوگان حداقل ترین زمان 90 دقیقه بعد از ثبت سفارش می باشد

نیسان تا ظرفیت وزن 2000 کیلوگرم میتواند بارگیری کند - وانت تا ظرفیت بار 500 کیلوگرم میتواند بارگیری کند

باریکا در شبکه‌های اجتماعی

باریکا با در اختیار داشتن انواع ماشین حمل بار از قبیل وانت بار و نیسان امکان حمل هر گونه بار را برای شما فراهم می کند تیم پشتیبانی ما نیز در تمام مراحل همراه شما خواهند بود تا از سلامت و ایمنی کالای خود مطمئن شوید.

ارتباط با ما

میدان صنعت - انتهای بلوار پاکنژاد - ابتدای بلوار پیام - خیابان پیوند - کوچه پنجم - پلاک 9 - طبقه دوم

جاده ساوه – نسیم شهر – پایانه حمل و نقل کالا – طبقه دوم

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=370305&Code=GUIagCvydpGZSMQoQJtr

دانلود اپلیکیشن مشتریان باریکا

دانلود اپلیکیشن رانندگان باریکا

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به باریکا میباشد 2022 ©